Kwiaciarnia Poniec Rawicz | Kwiatogród - ogrodnictwo - kwiaciarnie

Kwiatogród – ogrodnictwo – kwiaciarnie

Witaj w Kwiatogrodzie

Wstąp do nas i ukwieć swoje otoczenie.

Kwiaciarnie

Kwiaciarnie Kwiatogrodu


Obecnie prowadzimy kwiaciarnie w dwóch lokalizacjach.

Kwiaciarnia Rawicz

Kwiaciarnia_Rawicz (2)

 

Kwiaciarnia Rawicz


Oferujemy kwiaty cięte, bukiety i wiązanki na każdą okazje, bukiety ślubne, kwiaty sztuczne, stroiki okolicznościowe, upominki. Ponadto w sprzedaży kwiaty doniczkowe, rabatowe, balkonowe, krzewy oraz akcesoria ogrodnicze. Oferujemy również pomidory i ogórki z własnej hodowli ekologicznej. Okresowo prowadzimy też sprzedaż choinek oraz karpi z naszego stawu hodowlanego.

Nasza oferta obejmuje również pełną florystyczną oprawę ślubów i wesel. Przygotowujemy wiązanki ślubne, przystrojenie samochodów, kościołów oraz sal weselnych. Samochody przystrajamy w sposób uniemożliwiający uszkodzenia karoserii czy lakieru. Istnieje również możliwość wynajmu samochodu na wesele.

Nasz adres: ul. Mickiewicza 15, 63-900 Rawicz

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 10.00 – 18.00

sob. 8.00 – 14.00

Kontakt tel. Kinga Pietrzak 602-469-718Dostarczamy kwiaty w regionie i poza nim. Współpracujemy z wieloma kwiaciarniami w kraju. Możliwość wynajęcia samochodów na wesela. Zadzwoń – zapytaj.


 

Kwiaciarnia Poniec

Kwiaciarnia w Pońcu podobnie jak kwiaciarnia w Rawiczu oferuje kwiaty cięte, bukiety i wiązanki na każdą okazje, kwiaty sztuczne oraz kompozycje kwiatowe wykonywane z kwiatów żywych i sztucznych. Kwiaty doniczkowe, balkonowe, rabatowe, upominki.

Tutaj również zaspokoimy Państwa oczekiwania w zakresie przyozdobienia uroczystości weselnych. Przygotowujemy zarówno bukiety i wiązanki ślubne jak i kwiecisty wystrój kościołów i sal weselnych. Udekorujemy Wasze samochody weselne w sposób absolutnie profesjonalny, nieniszczący lakieru samochodów.

Nasza adres:  ul. Krobska Szosa 34, 64-125 Poniec

Kontakt pod numerem tel.

Teresa Gilewska – 696-476-631


kompozycje kwiatowe